2925
Kope vás múza
https://blog.enigma.sk/wp-content/uploads/2022/03/20210822_125603.jpg
04.04.2022 - 19:12
0
119
395

Vesmírna hliadka

Dvere sa pomaly zasúvali a skrz priechod som uvidel ženu v strednom veku. Priľnavý oblek, štandardne v sivobielej kombinácii hviezdnych hliadok zvýrazňoval jej veľké tučné telo. Čierne vlasy prikrývali plecia i nakukovali po lopatky na chrbát. Jemné fúziky popod nos robili z tejto vojačky viac muža ako ženu.
'Ešteže má veľké prsia, ' pomyslím si.
"Zdravím, vybalím si veci a dám si sprchu," vravím, a pravou rukou si škrábem hlavu nad pravým uchom, toto bude moja spoločnosť dokým ma zase neprevelia inde.
"Ok, " pokus o úsmev by bol super, ale žiaden sa nekonal.
Tlstoch prešiel z jej hliadkovacej stanice do transportnej lode. Dvere za ním sa zatvorili a my dvaja sme zostali sami.
"Prídi ku mne potom!"
Prekvapené oči a naklonená hlava prekvapili aj mňa.
"Myslel som, že dáme sex na privítanie," pripadalo mi to ako samozrejmosť.
Všade, kde som bol, som strávil vyše tri či štyri obehy. Keďže hviezdna flotila s tým rátala, že hliadky dlho trvajú, tak každého člena menili po štyroch obehoch, tak aby polovicu obehu bol s jedným človekom a druhú polovicu s iným. Mal som šťastie, že som žil v čase mieru, v časoch rebélie pred dvesto obehmi tvorili posádky iba muži.
Dáma sa zvrtla a odišla preč. Dúfal som, že dá sprchu tiež, vyzerala v tvári dosť spotená.

"To si nemyslel vážne, že?"
"Sex? Pre mňa je to samozrejmé, že keď si žena a ja muž, tak spolu riešime aj takéto veci. "
"To si vyhoď z hlavy!" pripomínala malé trucovité decko, ktoré by sa chcelo každú chvíľu hodiť o zem.
"Počuj, rob ako myslíš. Ale za prvé je to bežné, že na hliadkovacich staniciach ľudia spolu sexujú a za ďalšie, nemáš sa tu pred kým hanbiť. Rozprával som sa aj s inými hliadkami a všade je to tak. Ty si asi nová, že?" pre mňa bolo vypýtať si sex niečo ako povedať, že som hladný a potrebujem najesť.
"No, je to moja druhá výmena a ten pred tebou to po mne nechcel."
"Chmuľo!" vyhŕklo zo mňa. Niežeby bola ona nejako pekná, ani ja som už v mojom veku nebol extra krásavec, ale vedel som, ako človek trpí, keď dlho nemá sex.
Tu na hliadkovacich staniciach človek nemal ani na výber: pekná či škaredá, tučná či štíhla, stará či mladá, človek musel brať každú. Niektorá odolávala aj dva cykly, niektorá prišla sama aj do sprchy hneď po príchode ani som nestihol vybaliť svoje veci.

Cyklus na to sedela v pilotnej kabíne, kontrolovala záznamy a robila softwarovú údržbu. Počula dvere na kabíne, no neobratila sa.
Pohladil som jej vlasy, a jemne som jej ich zapletal do jednoduchého copu. Sklonil som hlavu a moje nosné dierky nasali tú krásnu kokosovu vôňu.
Dlane mi sklzli na ramená a silnými stiskmi som masíroval plecia. No akonáhle som koncami prstov nabral smer k prsiam, striaslo ju.
"Prestaň!" čakal som, že to povie.
Ústami som ju rýchlo pobozkal na vlasy. Otočil som sa a odišiel z kabíny. Netrvalo dlho a počul som, že sa dvere otvárajú. Schovaný za výklenkom som čakal, kedy prejde okolo a zľahka ju capnem po zadku.
V okamihu sa otočí a strelí mi facku. Rátam s tým, a v okamihu dopadu jej chytám ruku, voľnou rukou ju stisnem za druhú a celým telom ju pritláčam k stene chodby. Hlava lieta na rôzne časti tváre, bozkávam ju ako šialený. Uhýba, nechce, aby moje a jej pery splynuli v jedno. Jej ruky pomaly vytáčam do polohy, že sa vzdáva. zmyselne ju kusnem do pleca a počujem tichý vzdych. Kusnutia opakujem, a odpor v rukách slabne. Ruky teda púšťam a moje dlane putujú od pliec cez prsia až na zadok.
Keď vzdychy zosilňujú , rozopínam zips na obleku a ruky sa vydajú na prechádzku nahým telom.
'Ach, ty potvora, a spodnú kombinézu máš kde?' práve mi dochádza, že hrala so mnou hru. Nie, nebudem jej nič hovoriť, iba silno stískam zadok, kým ona rozopína môj oblek, pod ktorým úmyselne tiež nemám kombinézu...

 

Pridal/a Aldot dňa 04.04.2022 - 19:12

Pridať nový komentár

Viac o autorovi

Počet príspevkov:
11
Počet nazbieraných
1, 053
Memento vivere!
Všetky príspevky od autora

Príspevky, ktoré by sa vám mohli páčiť