Najnovšie komentáre

Mne sa to deje pred očami. To čo je písané, práve zažívam. Sám seba sa pýtam či vôbec žijem. Hľadám odpoveď a nič. Vraj to viem zastaviť ale ja neviem ako. Nemám nikoho kto mi verí.

Diki, Oscar (podobnosť Tvojho mena s veľkým žeravým telesom na oblohe je, verím, čisto náhodná) za síce stručnú, no za to pozitívnu spätnú väzbu. Či z toho bude niekedy román, neviem, je to skôr zamýšľané ako samostatné blogové rozprávania. Ale čas ukáže, aký potenciál Rudo naberie a co sa z neho nakoniec vykľuje. A či vôbec dačo. Ale budeme myslieť pozitívne, ako len správny korporátny tvor myslieť má. 🙂

Dobrý úvod budúceho (?) románu.

Ďakujem...:)
Podarila sa :-)
k článku János

Hmmm. Prepáč, ja som to celkom nepochopil, čo tým chceš povedať? Možno by pomohol dlhší úryvok...

Je to krásny film, ale nechápem, prečo ho mnohí ľudia považujú za nepochopiteľný. Hoci je scenár veľmi prepracovaný, film má pre mňa pomerne ľahký dej s niekoľkými novými sekvenciami. Film mi prišiel skôr ako komédia, aj keď niekomu sa nemusí zdať vtipný. Ale je tu aj veľa dramatických scén a tie naozaj stoja za to. Len sa mi nepáčila posledná časť s Grace, keď sa zdá, že je všetko v poriadku, povie, že život je krásny a že miluje Axela, tak sa zabije. Aj keď má film viac ako dve hodiny, ubehne veľmi rýchlo, pretože dej je pomerne svieži, hoci sa v ňom toho až tak veľa nedeje. Veľký podiel na tom má zvláštna, ale krásna hudba a vynikajúce výkony všetkých piatich hlavných predstaviteľov. Johnny Depp, Jerry Lewis, Faye Dunaway, Lili Taylor, Vincent Gallo boli všetci výborní, aj keď Jerry Lewis nemal toľko priestoru a neviem povedať, ktorý z nich bol najlepší, všetci boli skvelí. Toto je prvý Kusturicov film, ktorý som videl, ale bol som s ním veľmi spokojný a určite si pozriem aj ďalšie.

k článku Dom snov
Ahoj, ešte neviem, bolo to pôvodne myslené ako poviedka, ale možno spravím aj pokračovanie. ;)