Zumba s Neli I.

 
 
Outdoor a šport > Zumba s Neli I.
 
Fixed banner
 
 
Reklamné okno
 
 

Zumba s Neli I.

Krátky popis produktu. Interdum augue non velit eleifend sagittis Pellentesque sodales Duis ridiculus nunc.
Formát knihy:135x190 mm
Hmotnosť 0.7400 Kg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Bežná cena: 9,90 € Vaša cena: 9,41 € Ušetríte: 5 %
Poštovné zdarma pri platbe vopred

Informácie o knihe

Petronela Portella sa venuje tancu od svojich šiestich rokov. Počas svojej desaťročnej profesionálnej kariéry získala titul viacnásobná majsterka SR a vicemajsterka sveta v salse. Spolupodieľala sa v rámci prípravy choreografií na renomovaných televíznych projektoch a zúčastnila sa workshopov pod vedením vyhľadávaných zahraničných lektorov ako Alessia Cornecchia (Milano), Lien Ramos (Madrid), Rafael Guardiola (Madrid), Seo Fernandez (Cuba).

V súčasnosti Neli pôsobí ako lektorka tanca a zumby v bratislavskej tanečnej škole Riverpark dance school a je členkou tanečnej skupiny Sabrosura, ktorú vedie jej brat Mário Kovács.

Špecializuje sa najmä na energické latino. Rada improvizuje a pohráva sa s rôznymi tanečnými štýlmi. Z dynamickej salsy, reggaetonu, merengue, congy či socy vychádza aj v pilotnom Zumba DVD. Veríme, že aj pre vás bude zdrojom zábavy pri pohybe radosti z tanca.

Autor

DVD obsahuje pohľad prednej a zadnej kamery, ktoré si môžete prepínať pomocou tlačidla ANGLE na Vašom ovládači DVD prehrávača.