Obchodné podmienky

 
 
Úvod > Obchodné podmienky
 
Fixed banner
 
 
 
 

Maloobchod

(1) AK SI VYBERIETE PLATBU VOPRED


Vypočítanú sumu môžete zaplatiť jedným z uvedených spôsobov:

  • príkazom na úhradu z Vašej banky (nezabudnite uviesť variabilný symbol)
  • poštovou poukážkou typu R v hotovosti na ľubovoľnej pošte - tam dostanete aj poukážku (údaje uvedené nižšie si odpíšte / vytlačte a vezmite na poštu)

Úhradu preveďte na náš účet vo FIO banke:

Číslo účtu: 2200204621/8330
IBAN: SK4983300000002200204621
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Majiteľ účtu: ENIGMA PUBLISHING s.r.o., Hurbanova 15, 949 01 Nitra
Konštantný symbol: 0008
Variabilný symbol = číslo Vašej objednávky


Pri objednávaní vyplňte pozorne Váš e-mail - na Vašu e-mailovú adresu Vám príde potvrdenie objednávky s výpočtom celkovej sumy, ktorú treba uhradiť vopred.

  • poštovné neplatíte!
  • balné neplatíte!

(my za Vás zaplatíme: pri balíčku do 0,5 kg: 1,10 € / pri balíčku do 1 kg: 1,90 € / pri balíčku do 2 kg: 2,50 € / pri balíku do 5 kg: 2,50 € / pri balíku do 10 kg: 3,60 €. Vo všetkých týchto prípadoch Vy nezaplatíte za dopravu NIČ!)

Dodacia lehota:

Vašu objednávku vybavíme v intervale 3 až 9 dní po pripísaní platby na náš účet. (Obvykle Vám však knihy prídu do 5 dní /po pripísaní sumy na náš účet.) V balíčku s knihami bude priložená faktúra (neuhrádzate ju - je už uhradená).

Urgencie:

Dodávku kníh urgujte až po uplynutí cca 9 dní po jej uhradení. Predtým sa spýtajte na pošte, či tam nie je Vaša zásielka uložená (napr. preto, že Vás poštár nenašiel doma a "zabudol" Vám vhodiť do schránky žltý lístok s informáciou, že si máte pre zásielku prísť na poštu). Na poštu si vezmite občiansky preukaz.

Splatnosť objednaných kníh:

Knihy sa snažte uhradiť do 10 dní od dátumu objednávky.

Objednávky z krajín mimo SK a CZ:

Objednávatelia platia vždy vopred. Poštovné účtujeme v reálnej výške podľa cenníka Slovenskej pošty.

(2) AK SI VYBERIETE DORUČENIE S DOBIERKOU

Pri objednávaní vyplňte pozorne Váš e-mail - na Vašu e-mailovú adresu Vám príde potvrdenie objednávky s výpočtom celkovej sumy, ktorú treba uhradiť v hotovosti doručovateľovi pri prevzatí zásielky. Odporúčame vyplniť aj Vaše telefónne číslo.

  • platíte iba manipulačný poplatok 2,50 eura

My za Vás zaplatíme: pri balíčku do 0,5 kg: 3,05 € / pri balíčku do 5 kg: 3,60 €. 
Vo všetkých týchto prípadoch Vy zaplatíte za dopravu len 2,50 € !

Dodacia lehota:

Vašu objednávku vybavíme v intervale 5 až 12 dní. (Obvykle Vám knihy prídu do 7 dní.) V balíčku s knihami bude priložená faktúra (neuhrádzate ju - je už uhradená).

Urgencie:

Dodávku kníh urgujte až po uplynutí cca 10 dní po jej uhradení. Predtým sa spýtajte na pošte, či tam nie je Vaša zásielka uložená (napr. preto, že Vás poštár nenašiel doma a "zabudol" Vám vhodiť do schránky žltý lístok s informáciou, že si máte pre zásielku prísť na poštu). Na poštu si vezmite občiansky preukaz.

(3) ŠKOLY: AK STE NÁŠ SPOLUPRACOVNÍK (obyčajne učitelia škôl - predpokladáme opakované objednávky väčšieho počtu kníh - min. 10 ks). Spoluprácu odmeňujeme formou kníh zdarma. Pri väčších objednávkach dohoda o cene kníh možná.  

  • poštovné neplatíte!
  • balné neplatíte!

Dodacia lehota:

Vašu objednávku vybavíme v intervale 5 až 12 dní. (Obvykle Vám knihy prídu do 7 dní.) V balíku s knihami bude priložená faktúra s vyznačeným dátumom splatnosti.

Splatnosť objednaných kníh:

Do 30 dní od dátumu objednávky. Spolupracovníci neplatia vopred ani na dobierku. Platíte až po rozbalení balíčka. V priloženej faktúre nájdete všetky potrebné platobné údaje.

Urgencie:

Dodávku kníh urgujte až po uplynutí 12 dní po odoslaní objednávky. Predtým sa spýtajte na pošte, či tam nie je Vaša zásielka uložená (napr. preto, že Vás poštár nenašiel doma alebo v škole a "zabudol" Vám vhodiť do schránky žltý lístok s informáciou, že si máte pre zásielku prísť na poštu). Na poštu si vezmite občiansky preukaz.

(4) AK STE KNÍHKUPEC (vlastníte kamennú alebo internetovú predajňu):

Nachádzate sa v nesprávnom oddelení - kliknite v dolnom menu na OBCHODNÉ PODMIENKY PRE KNÍHKUPCOV

(5) AK CHCETE KNIHY DORUČIŤ NA ADRESU V ČESKEJ REPUBLIKE:

Nachádzate sa v nesprávnom oddelení - kliknite v dolnom menu na OBCHODNÉ PODMIENKY ČESKÁ REPUBLIKA