Školský rok 2018-2019

 
 
Úvod > Študijné preukazy > Školský rok 2018-2019
 
Fixed banner
 
 
 
 

Školský rok 2018-2019

ŠTUDIJNÉ PREUKAZY pre študentov stredných škôl
Formát: 14,5 x 9,5 cm.

Zvýhodnená cena 0,32 € platí pre objednávky do 20. júla 2018!
(Ale i po 20. 7. sú ceny veľmi mierne.)

Naše preukazy používalo vlani cca 30 000 študentov všetkých typov škôl. Školy ich považujú za užitočnú pomôcku komunikácie s rodičmi alebo školským lekárom. Pre študenta je symbolom „stavovskej“ príslušnosti pri akciách organizovaných len pre študentov. Preukazy každoročne vylepšujeme.

Preukazy si objednávajte cez e-mail: sona.kondelova@enigma.sk

Ak ste si u nás v minulom školskom roku už preukazy objednávali a chceli by ste preukazy s rovnakou obálkou, napíšte nám do objednávky, že chcete preukazy s rovnakou obálkou ako v minulom školskom roku. V objednávke, prosím uveďte už len počet kusov, farbu a to, či chcete vzadu kalendár alebo nie. Logo/foto školy už posielať nemusíte. Uveďte, prosím, či bude preukazy hradiť škola (ak áno, potrebujeme IČO) alebo žiaci. Želáte si do balíka pribaliť faktúru alebo poštovú poukážku?

Ak ste si preukazy u nás ešte neobjednávali, ozvite sa čím skôr a uveďte:

  • počet preukazov,
  • OBÁLKA: presný text na obálku: názov školy, mesto, príp. ďalšie údaje – adresa, tel., fax, študijný odbor...
  • Na obálke môžete mať napr. znak školy alebo mesta (kvalitný, radšej ČB – väčšinu znakov máme). Je  možné použiť aj kvalitné foto školy. Logo alebo foto školy posielajte, prosím, ako samostatný súbor, napr. vo formáte JPG, TIFF, CDR, EPS, nie vložené do Wordu. Aj keď ich pošlete farebné, vytlačené budú vždy ako čiernobiele.
  • želáte si v preukaze aj kalendár na budúci školský rok? (Na vnútornej strane zadnej obálky môžete mať kalendár alebo len voľné linajky s názvom Oznamy) - vhodné pri použití preukazu na viac rokov.
  • farbu (je v cene): zelená, žltá, modrá (pastelové), výber môžete nechať aj na nás. Za inú farbu + 0,08 €. Za každý pridaný dvojlist, na základe Vašej požiadavky, príplatok: 0,08 eur; prípadné špeciálne úpravy preukazu: cena dohodou.
  • Uveďte, prosím, či bude preukazy hradiť škola (ak áno, potrebujeme IČO) alebo žiaci. Želáte si do balíku pribaliť faktúru alebo poštovú poukážku?

Poštovné podľa hmotnosti.

Ceny od 21. júla 2018: 1–199 ks: 0,37 €; 200–499 ks: 0,35 €; 500–799 ks: 0,34 €; 800–1200 ks: 0,33 €; nad 1200 ks: 0,32 €; za štandardný, 16-stranový typ preukazu. Za každý pridaný dvojlist (na základe Vašej požiadavky) účtujeme príplatok: 0,08 eur. Za prípadné iné zmeny oproti štandardu zaplatíte príplatok, ktorý dohodneme osobne.
Ak sa ozvete včas, preukazy Vám dodáme už počas školských prázdnin, aby ste ich mohli študentom na úvod školského roka odovzdať.

Popis strán (štandardný 16-stranový preukaz):

Titulná strana obálky - pozri vzor na obrázku
2. strana obálky - miesto na foto a podpis študenta, osobné údaje, študijný odbor, údaje o rodičoch, podpisy rodičov, tel. čísla na rodičov, meno riaditeľa a triedneho (vyplnenie niektorých osobných údajov závisí od dohody medzi školou a študentom s ohľadom na GDPR) a Kontakt pre nahlásenie neprítomnosti v škole.

1. strana preukazu - pozvánky na triedne schôdzky (6x), termíny prázdnin, klasifikačných porád, iných akcií.
2. až 6. strana - študijné výsledky za jednotlivé štvrťroky, predmety a vyučujúci.
7. strana - meno, adresa, tel. a vzor podpisu dorastového a zubného lekára 
8. až 12. strana - potvrdenie neprítomnosti (dátum, príchod, odchod, miesto pre pečiatku a podpis)
13. až 16. strana - miesto na oznamy, školy rodičom alebo opačne.
3. strana obálky - kalendár na šk. rok 2018/2019, kontaktné údaje na vydavateľstvo
4. strana obálky - rozvrh hodín (dni, poradie hodiny, trvanie hodiny, číslo učebne)

Na želanie vám môžeme vyhotoviť aj maďarskú verziu štandardného preukazu za 0,41 € za 1 ks (technický dôvod príplatku - preukazov v maďarčine sa tlačí oveľa menej ako v slovenčine).