Falun Dafa - pokyny k cvičeniam

 
 
Liečiteľstvo > Falun Dafa - pokyny k cvičeniam
 
Fixed banner
 
 
Reklamné okno
 
 

Falun Dafa - pokyny k cvičeniam

EAN: 9788088969419
Formát knihy:135x190 mm
Hmotnosť 0.8600 Kg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 10,00 €
Poštovné zdarma pri platbe vopred

Informácie o knihe

DVD obsahuje popis všetkých 5 cvičení čchi-kungového systému Falun Dafa, nazývaného aj Falun Gong, ktoré predvádza osobne zakladateľ systému, majster Li Chung-č'. Cvičenia sú jednoduché, ľahko naučiteľné a zvládnu ich ľudia všetkých vekových kategórií. 

Podľa spomalených a detailných záberov s popisom si aj začiatočník cvičenia rýchlo osvojí a pokročilejší žiaci si podľa nich môžu svoje pohyby opravovať. Cvičenia sú na DVD ukázané aj v normálnej rýchlosti za sebou. 

DVD ďalej obsahuje krátky úvod k systému Falun Dafa a úryvok jednej z prednášok, na ktorých majster Li vyučoval systém v Číne. 

Falun Dafa je uceleným systémom zušľachťovania mysle a tela. Po celé generácie sa odovzdával tajne, kým ho v roku 1992 pán Li Chung-č predstavil na verejnosti. Jeho účinky na myseľ i telo si už overilo viac ako 100 miliónov ľudí vo viac ako 80 krajinách sveta. 

Spolu s DVD vyšli vo vydavateľstve CAD Press aj knihy Falun Gong a Čuan Falun, ktoré záujemcovi poskytujú úplný cvičebný materiál pre kultivačnú prax.

Autor

DVD video 

Jazyk: slovenčina 

Dĺžka: 60 min. 

TV Norma: PAL, 4:3, stereo